Ενιαία λειτουργία διπλής παράθυρο ζεύκτες και πολύτροπη 1 x 2, 2 x 2 λιωμένο ζεύκτες απώλεια ινών ινών Lc

Ενιαία λειτουργία διπλής παράθυρο ζεύκτες και πολύτροπη 1 x 2, 2 x 2 λιωμένο ζεύκτες απώλεια ινών ινών Lc

Χαμηλή περίσσεια απώλεια χαρακτηριστικά Διάφορα ρακόρ αναλογία Συμπαγές μέγεθος εφαρμογές Μεγάλων αποστάσεων τηλεπικοινωνιών

Function

Χαρακτηριστικά

Χαμηλή περίσσεια απώλεια

Διάφορα ρακόρ αναλογία

Συμπαγές μέγεθος

Εφαρμογές

Μεγάλων αποστάσεων τηλεπικοινωνιών

Andamp συστημάτων CATV? Αισθητήρες οπτικών ινών

Τοπικό δίκτυο

Προδιαγραφές απόδοσης


Η παράμετρος

Προδιαγραφές

Αναλογία ζεύξης50/50%
Ρύθμιση παραμέτρων θύρας1 x 2 ή 2 x 2
Κατευθυντικότητα≥ 55dB
Θερμοκρασία λειτουργίας-20 έως + 75 ° C (-40 έως + 85 ° C διαθέσιμο κατόπιν αιτήματος)
Θερμοκρασία αποθήκευσης-40 έως + 85 ° C
Ίνα είδοςΠαστώνονται singlemode SMF-28, ίνα DS ή flexcore
Μήκος ινών Pigtail1m
Διαστάσεις συσκευασίας (mm)Το πακέτο M, N, A, B, C


Πληροφορίες παραγγελίας


T

T
TTTTTTTTTTTT
Τύπος
Βαθμού
Μήκος κύματος
Λόγος ζεύξης ή εξασθένηση (dB)
Λιμάνι
Πακέτο
Κοτσίδα στυλ
Ίνα είδος
In/Out υποδοχή

S= Πρότυπο Singlemode ζεύκτη
W= Singlemode Wideband ζευγάρι

S =Ειδική
P
= Βαθμός P
Α= Βαθμός

35= 1310/1550nm
36= 1310/1585nm


50= 50/50
30= 30/70
10= 10/90
05= 5/95
01= 1/99
0102= 1 x 2
0202= 2 x 2
M= Πακέτο M
N= Πακέτο N
Α= PackageA
Β= PackageB
C= PackageC
1= 250um γυμνά Fiber
2= 900um σακάκι
3= 3mm καλώδιο

0= SMF-28
Δ= Φυτικές ίνες DS
S= Ειδική

0= Κανένα
1 =FC/APC
2= FC/PC
3= SC/APC
4= SC/PC
5= ST
6= LC/UPC
7= LC/APC
X= Ειδική


Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές ενιαία λειτουργία διπλής παράθυρο ζεύκτες και πολύτροπη 1 x 2, 2 x 2 συντετηγμένου ινών ινών lc ζεύκτες απώλεια για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: ζεύκτες διπλή παράθυρο ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου 1 x 2, 2 x 2 λιωμένο κατασκευαστές απώλεια ινών ινών lc ζεύκτες, εργοστάσιο, κατασκευάζονται στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: sales1@sopo.net.cn

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop