Ενιαίο τρόπο και Πολύτροπη ίνα οπτικών κοτσιδάκια Kablo Tester

Ενιαίο τρόπο και Πολύτροπη ίνα οπτικών κοτσιδάκια Kablo Tester

Κατασκευάζονται με είτε multimode ή ενιαία λειτουργία οπτικών ινών ινών οπτικών κοτσιδάκια και τερματίστηκε με μια σειρά

Function

Κατασκευάζονται με είτε multimode ή ενιαία λειτουργία οπτικών ινών και τερματίστηκε με μια σειρά των συνδετήρων συμπεριλαμβανομένου του SC, SC/APC, LC, LC/APC, FC, FC/APC, ST και MTRJ κοτσιδάκια οπτικών ινών. Άλλοι τύποι σύνδεσης είναι επίσης διαθέσιμη κατόπιν αιτήματος.

Χαρακτηριστικά γνωρίσματα:

  • Μηχανή στίλβωσης εξασφαλίζει υψηλής ποιότητας υποδοχή απολήξεις και απόδοσης

  • Χαμηλή εισαγωγής και απώλεια επιστροφής

  • Ανιχνεύσιμα, βασισμένη σε πρότυπα διαδικασιών δοκιμής

  • Endfaces συμβατό με υποδοχή γεωμετρία που είναι ελάττωμα και μόλυνση δωρεάν

  • Εμφάνιση περισσοτέρων

Εφαρμογές:

  • Καταγγελία των οπτικών δικτύων μέσω σύντηξης ή μηχανική ωρίμανση

  • Δοκιμή λέιζερ με οπτικά βοηθήματα

  • Δοκιμή αποδοχής καλώδιο

Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές ενιαίος τρόπος και πολλαπλού τρόπου ινών οπτικών κοτσιδάκια kablo tester για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: μία λειτουργία και πολλαπλού τρόπου ινών οπτικών κοτσιδάκια kablo tester κατασκευαστές, εργοστάσιο, έγιναν στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: 18818523155@163.com

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop