LED Fiber οπτικών συναρμογών ινών οπτικών καλώδιο FTTHFTTX Pass 1550nm αντανακλούν 1310nm FWDM φίλτρο WDM τιμή

LED Fiber οπτικών συναρμογών ινών οπτικών καλώδιο FTTHFTTX Pass 1550nm αντανακλούν 1310nm FWDM φίλτρο WDM τιμή

Περάσει FTTH/FTTx 1550nm καθρεφτισμού 1310nm FWDM WDM φίλτρο FTTX WDM φίλτρο ενότητα χρησιμοποιείται εκτενώς σε EDFA, Raman ενισχυτές

Function

Pass FTTH/FTTx 1550nm αντανακλούν 1310nm FWDM φίλτρο WDM

Λειτουργική μονάδα FTTX WDM φίλτρο χρησιμοποιείται εκτενώς σε EDFA, Raman ενισχυτές και WDM δικτύων οπτικών ινών των οργάνων βασίζεται στην τεχνολογία Thin Film φίλτρο (TFF). Η συσκευή συνδυάζει ή χωρίζει φωτός σε διαφορετικά μήκη κύματος σε ένα φάσμα ευρύ μήκος κύματος. Μπορεί να επεκτείνουν τη χωρητικότητα των μια ενιαία ίνα να επιτύχετε αμφίδρομη επικοινωνία, έτσι ώστε να χρησιμοποιείται ευρέως σε οπτικό δίκτυο αναβάθμισης και επέκτασης, ή εισάγουν νέα ολοκληρωμένη επιχείρηση κλπ.

Sopofiberprovides βασίζεται σε φίλτρο πολυπλεξία διαίρεσης μήκους κύματος (WDM) φιλτράρισμα συσκευές που έχουν προσαρμοστεί στις ζώνες συγκεκριμένο μήκος κύματος για τις ειδικές εφαρμογές. Όπως ίσως γνωρίζετε, το ίδιο GEPON σύστημα λειτουργεί σε 1310/1490, ώστε CATV σήμα εδώ παραδίδεται πέρα από την ίδια ίνα χρησιμοποιώντας 1550nm και FWDM είναι ένα μέρος όπου όλα αυτό getand s andquot; #39; mixedandquot?.

Λεπτομέρειες στοιχείου

Κανάλι περασμάτων (μετάδοση): κανάλι 1550nmReflection: 1310nmHigh απομόνωση, την αξιοπιστία και το κανάλι isolationLow απώλεια εισαγωγής και εξαιρετικές περιβαλλοντικές reliabilityRoHS υποχωρητικό

Τύπος πακέτου

Χάλυβα σωλήνα πακέτο για 250um γυμνά fiber και 900um fiber
Κιβώτιο ABS για 900um, 2.0 και 3.0mm ινών
Σημείωση: 250um γυμνά fiber είναι πάρα πολύ finne να είναι εξοπλισμένο με συνδετήρα

Μηχανολογικό Σχέδιο

Εικόνα Αείναι για T13/R15, T14/R1315, T1415/R13 FTTX WDM φίλτρο
Εικόνα Bείναι για T15/R13, T13/R1415, T15/R1314, T1314/R15 FTTX WDM φίλτρο

Εφαρμογή

Πληροφορίες παραγγελίας

Το στοιχείο

Μήκος κύματος

Ίνα είδος

Τύπος πακέτου

Υποδοχή

Μήκος ινών

Φίλτρο FTTX WDM

Κωδικός

TX:Transmission μήκος κύματος range(nm)

250μm

900μm

2mm

3mm

Χαλύβδινο σωλήνα

Κιβώτιο ABS

LGX κασέτα

Τοποθέτηση σε Rack 1U

Κανένας

FC/APC

FC/UPC

SC/APC

SC/UPC

ST/UPC

LC/UPC

LC/APC

Άλλα

1m
2m

Μήκος κύματος range(nm) RX: κατηγοριοποίηση

T31/R55

TX:1310nm

RX: 1550nm

T55/R31

TX:1550nm

RX: 1310nm

T31/R4955

TX:1310nm

RX: 1490andamp, 1550nm

T49/R3155

TX:1490nm

RX: 1310andamp, 1550nm

T55/R3149

TX:1550nm

RX: 1310andamp; 1490nm

T4955/R31

TX:1490andamp, 1550nm

RX: 1310nm

T3149/R55

TX:1310andamp; 1490nm

RX: 1550nm


Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές led fiber συναρμογών οπτικών ινών οπτικών καλώδιο ftthfttx περάσει 1550nm αντανακλούν 1310nm fwdm wdm φίλτρο τιμής για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: υπό την ηγεσία οπτικών ινών splice ινών οπτικών καλώδιο ftthfttx περάσει 1550nm αντανακλούν 1310nm fwdm κατασκευαστές τιμή wdm φίλτρο, εργοστάσιο, έγιναν στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: 18818523155@163.com

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop