Fixed-Flange-UPC-fiber-optic-attenuator Lc καλώδιο

Fixed-Flange-UPC-fiber-optic-attenuator Lc καλώδιο

Περιγραφή σταθερό φλάντζα SC/UPC ινών ινών παραμόρφωσης χρονισμού 1 ~ 25dB προαιρετική σταθερής εξασθενητές χρησιμοποιούνται σε εφαρμογές όπου καθορίζεται ένα προκαθορισμένο ποσό του φωτός απώλεια.

Function

Περιγραφή
Σταθερή φλάντζα SC/UPC Fiber ινών παραμόρφωσης χρονισμού 1 ~ 25dB προαιρετικά
Σταθερής εξασθενητές που χρησιμοποιούνται σε εφαρμογές όπου καθορίζεται ένα προκαθορισμένο ποσό του φωτός απώλεια.
Προσφέρουμε FC, SC, ST, LC, MU σταθερό παραμόρφωσης χρονισμού με εξασθένηση διαφορετικό επίπεδο, από 1dB να 25dB.
Βασικά χαρακτηριστικά
• Bellcore συμβατό με
• Μήκος κύματος ανεξάρτητα
• Ανθεκτικότητα andamp? Απλή και αξιόπιστη δομή
Προδιαγραφές
• Λειτουργικό μήκος κύματος: SM: 1310nm, 1550nm
• MM: 850nm, 1300nm
• Απώλεια επιστροφής: περισσότερο από 55dB (UPC)
• Εξασθένηση ακρίβεια: + /-0,5 (1 ~ 10) +/-1.0(11~30)
• Απώλεια εξαρτώνται από πόλωση: λιγότερο από 0.2dB
• Μέγ. Οπτική ισχύς εισόδου: 200mW
• Εύρος θερμοκρασίας λειτουργίας: -40 ~ 80 ° C

Περιγραφή
Σταθερή φλάντζα LC/UPC Fiber ινών παραμόρφωσης χρονισμού 1 ~ 20dB προαιρετικά
Σταθερής εξασθενητές που χρησιμοποιούνται σε εφαρμογές όπου καθορίζεται ένα προκαθορισμένο ποσό του φωτός απώλεια.
Προσφέρουμε FC, SC, ST, LC, MU σταθερό παραμόρφωσης χρονισμού με εξασθένηση διαφορετικό επίπεδο, από 1dB να 20dB.


Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές fixed-flange-upc-fiber-optic-attenuator lc καλώδιο για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: Fixed-Flange-UPC-fiber-optic-attenuator lc καλωδίων κατασκευαστές, εργοστάσιο, κατασκευάζονται στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: sales1@sopo.net.cn

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop