Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase συμβατό SFP + 1310nm 20 km IND πομποδέκτη

Cisco X2 Xfp 10 g Lr Sr Mm Oc192sr 10gbase συμβατό SFP + 1310nm 20 km IND πομποδέκτη

Cisco XFP-10G-MM-SR συμβατό 10GBASE-SR XFP πομποδέκτη (MMF, 850nm, 300 μ., LC, DOM) Λεπτομέρειες προϊόντος OEM & amp

Function

Cisco XFP-10G-MM-SR συμβατό 10GBASE-SR XFP πομποδέκτη (MMF, 850nm, 300 μ., LC, DOM)

Λεπτομέρειες προϊόντος

Cisco γνήσια

XFP-10G-MM-SR

Όνομα προμηθευτή

Fiberstore

Τύπος φόρμας

XFP

Ρυθμός δεδομένων Max

10.3125Gbps

Μήκος κύματος

850nm

Απόσταση Max καλωδίων

300 μ. πάνω από OM3 MMF

Διεπαφή

Διπλής όψης LC

Οπτικά στοιχεία

VCSEL 850nm

Τύπος καλωδίου

ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΘΗΛΥΚΌ

Υποστήριξη DOM

Ναι

Ισχύς TX

-3,5 ~ 5.3dBm

Ευαισθησία δέκτη

andlt,-13dBm

Εμπορική σειρά θερμοκρασίας

0 έως 70° C (32 ως 158° F)

HTS-εναρμονισμένο κωδικό

8517706000

OEM andamp? Έθιμα

Συνεταιρισμός με μια ποικιλία από παγκόσμιας κλάσης OEM κατασκευαστές πάνω από 8 χρόνια, Sopofiber είναι σε θέση να παρέχει εξατομικευμένες και οικονομικά αποτελεσματικές λύσεις υψηλής ποιότητας για όλες τις ανάγκες και τις προδιαγραφές, συμπεριλαμβανομένων οπτικό σχεδιασμό, μηχανική σχεδίαση, διάταξη Διοικητικό Συμβούλιο τυπωμένων κυκλωμάτων (PCB) και ηλεκτρολογικό σχέδιο, andamp λογισμικό? Firmware το σχέδιο, ενσωματωμένη συναρμολόγηση, ειδικές ετικέτες, κλπ. Με πωλήσεις ξεχυμένος σαν θάλασσα και ευνοϊκές πελατών, Sopofiber υπήρξε ραγδαία σε όλο τον κόσμο και γίνεται ο κύριος προμηθευτής της βιομηχανίας της οπτικής επικοινωνίας. Αν σας ενδιαφέρει στα προϊόντα μας, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Andamp συσκευασία? Επισήμανση

Αυτό είναι εύκολο να λάβει και καλά προστατευμένο πομποδέκτη πακέτο έχει επισήμανση και σήμανση bysopofiberas προεπιλογή. Προσαρμοσμένη ετικέτα ή το πακέτο λύσεων είναι διαθέσιμο ως αίτημα.

Cisco XFP-10GLR-OC192SR συμβατά 10GBASE-LR/LW και OC-192/STM-64 SR-1 XFP πομποδέκτη (SMF, 1310nm, 10 χλμ, LC, DOM)

Λεπτομέρειες προϊόντος

Cisco γνήσια

XFP-10GLR-OC192SR

Όνομα προμηθευτή

Fiberstore

Τύπος φόρμας

XFP

Ρυθμός δεδομένων Max

10.3125Gbps

Μήκος κύματος

1310nm

Απόσταση Max καλωδίων

10 χλμ.

Διεπαφή

Διπλής όψης LC

Οπτικά στοιχεία

DFB 1310nm

Τύπος καλωδίου

SMF

Υποστήριξη DOM

Ναι

Ισχύς TX

-6 ~ 0dBm

Ευαισθησία δέκτη

andlt,-14.5dBm

Εμπορική σειρά θερμοκρασίας

0 έως 70° C (32 ως 158° F)

HTS-εναρμονισμένο κωδικό

8517706000


Cisco X2-10 GB-SR συμβατό 10GBASE-SR X2 πομποδέκτης (MMF, 850nm, 300 μ., SC, DOM)

Λεπτομέρειες προϊόντος

Cisco γνήσια

X2-10 GB-SR

Όνομα προμηθευτή

Fiberstore

Τύπος φόρμας

X2

Ρυθμός δεδομένων Max

10.3125Gbps

Μήκος κύματος

850nm

Απόσταση Max καλωδίων

300 μ. πάνω από OM3 MMF

Διεπαφή

Διπλής όψης SC

Οπτικά στοιχεία

VCSEL 850nm

Τύπος καλωδίου

ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΘΗΛΥΚΌ

Υποστήριξη DOM

Ναι

Ισχύς TX

-7.3 ~-1.2dBm

Ευαισθησία δέκτη

andlt? -11.1dBm

Εμπορική σειρά θερμοκρασίας

0 έως 70° C (32 ως 158° F)

HTS-εναρμονισμένο κωδικό

8517706000



Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές cisco x2 xfp 10g lr sr mm oc192sr 10gbase συμβατό sfp + 1310nm 20km ind πομποδέκτη για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: Cisco x2 xfp 10 g lr sr mm oc192sr 10gbase συμβατό SFP + 1310nm 20 km ind πομποδέκτη κατασκευαστές, εργοστάσιο, έγιναν στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: sales1@sopo.net.cn

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop