Καλύτερη τροφοδοτείται οπτικό καλώδιο σύρμα PLC φασολιών Splitter Planar κυκλωμάτων Lightwave Splitter 2 σε 1 τιμή

Καλύτερη τροφοδοτείται οπτικό καλώδιο σύρμα PLC φασολιών Splitter Planar κυκλωμάτων Lightwave Splitter 2 σε 1 τιμή

Περιγραφή ο επίπεδος θραύστης κυκλωμάτων lightwave (PLC) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής που είναι κατασκευασμένα με πυρίτιο οπτική

Function

Περιγραφή
Θραύστης κυκλωμάτων Planar lightwave (PLC) είναι ένας τύπος οπτικής διοικητικής συσκευής που είναι κατασκευασμένα με τεχνολογία οπτικός κυματοδηγός διοξείδιο του πυριτίου. Διαθέτει μικρό μέγεθος, υψηλή αξιοπιστία, ευρεία λειτουργούσα σειρά μήκους κύματος και καλή ομοιομορφία-κανάλι σε κανάλι, και χρησιμοποιείται ευρέως σε δίκτυα PON να συνειδητοποιήσουμε οπτικό σήμα δύναμη διαχωρισμό. παρέχει ολόκληρη σειρά από προϊόντα splitter 1xN και 2xN που είναι προσαρμοσμένα για συγκεκριμένες εφαρμογές.
Όλα τα προϊόντα πληρούν GR-1209-πυρήνα/GR-1221-CORE απαιτήσεις και.
Χαρακτηριστικά
• Χαμηλή εισαγωγής απώλεια
• Χαμηλή PDL
• Συμπαγής σχεδιασμός
• Καλή ομοιομορφία-κανάλι για κανάλι
• Ευρεία λειτουργούσα μήκος κύματος: από 1260nm να 1650nm
• Ευρεία λειτουργούσα θερμοκρασία: από - 40℃ σε 85 ℃
• Υψηλή αξιοπιστία και σταθερότητα
Εφαρμογές
• FTTX συστήματα
• Δίκτυα PON
• CATV συνδέσεις
• Οπτικό σήμα διανομής
Συμμόρφωση
• Σ GR-1209-πυρήνα
• Σ GR-1221-CORE
• RoHS

Προδιαγραφές

1 × Ν θραύστης PLC

Παράμετροι

1×2

1×4

1×8

1×16

1×32

1×64

1×128

Λειτουργικό μήκος κύματος
(nm)

1260~1650

Ίνα είδος

G657A1 ή τον πελάτη που ορίζονται

Παρεμβολής απώλεια
(dB) (P/S βαθμού)

3.8/4.0

7.1/7.3

10.2/10.5

13.5/13.7

16.5/16.9

20.5/21.0

23.8/24.2

Ομοιομορφία απώλεια (dB)

0.4

0.6

0.8

1.2

1.5

2.0

2.5

Πόλωση εξαρτάται από Loss(dB)

0.2

0.2

0.2

0.25

0.3

0.35

0.4

Επιστροφής απώλεια (dB)
(P/S βαθμού)

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

55/50

Κατευθυντικότητα (dB)

55

55

55

55

55

55

55

Μήκος κύματος εξαρτάται από απώλεια (dB)

0.3

0.3

0.3

0.5

0.5

0.5

0.5

Σταθερότητα θερμοκρασίας
(-40 ~ 85 ℃) (dB)

0.4

0.4

0.4

0.5

0.5

0.5

0.5

Λειτουργούσα θερμοκρασία (℃)

-40~85

Θερμοκρασία αποθήκευσης
(℃)

-40~85

Συσκευή διάσταση
(mm)

40×4×4

40×4×4

40×4×4

50×4×4

50×7×4

60×12×4

Δ/Υ

Λειτουργική μονάδα διάσταση
(mm)

100×80×10

100×80×10

100×80×10

120×80×18

140×115×18

140×115×18

140×115×18

Μονάδα μίνι διάσταση (χιλ.)

50×7×4

50×7×4

50×7×4

60×12×4

80×20×6

100×40×6

Δ/Υ

1. καθορίζονται χωρίς συνδετήρες.

2. Προσθέστε ένα επιπλέον 0.15dB απώλεια ανά υποδοχή.

3. 2xN PLC Splitter προδιαγραφές αναφέρονται σε λεπτομερή έγγραφο PDF.

Πληροφορίες παραγγελίας

PLC

XXXX

X

X

X

X

X

X

Λιμάνι

Εισόδου Pigtall στυλ

Υποδοχή εισόδου

Παραγωγή Pigtll
Στυλ

Μήκος ινών

Έξοδος
Υποδοχή

Τύπος πακέτου

PLC

0102 = 1 x 2
0104 = 1 x 4
0108 = 1 x 8
0116 = 1 x 16
0132 = 1 x 32
0164 = 1 x 64
1128 = 1 x 128
0204 = 2 x 4
0208 = 2 x 8
0216 = 2 x 16
0232 = 2 x 32
0264 = 2 x 64
2128 = 2 x 128

0 = γυμνά fiber
1 = 900um
Χαλαρό σωλήνα
2 = 900umJacket
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = none
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST
6 = LC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = ειδική

0 = γυμνά fiber
1 = 900um
Χαλαρό σωλήνα
2 = 900um
Σακάκι
3 = 2.0mmcable
4 = 3.0mmcable

0 = 0,5 m
1 = 1 m
2 = 1.5 m
3 = 2 m
4 = 3 m
5 = 4 m
S = ειδική

0 = none
1 = SC/PC
2 = SC/APC
3 = FC/PC
4 = FC/APC
5 = ST/PC
6 = LC/PC
7 = LC/APC
8 = E2000
S = ειδική

Α = 4 X 4 X 40
B = 4 X 7 X 50
C = 4 X 12 X 60
D = 4 X 7 X 60
Ε = 6 X 20 X 80
F = 100 X 80 X 10
G = 120 X 80 X 18
H = 140 X 115 X 18
Εγώ = 19andquot; 1U Rack
S = ειδική

PDF
Θραύστης PLC (Planar Lightwave κύκλωμα διαιρέτη)


Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές καλύτερα τροφοδοτείται οπτικό καλώδιο σύρμα plc φασολιών splitter planar lightwave κύκλωμα splitter 2 σε 1 τιμή για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: καλύτερη τροφοδοτείται οπτικό καλώδιο σύρμα plc φασολιών splitter planar lightwave κύκλωμα splitter 2 σε 1 από τους κατασκευαστές τιμή, εργοστάσιο, κατασκευάζονται στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: 18818523155@163.com

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop