A1x2l × D2 2β μηχανική ίνα αυλακωμένο οπτικών φωτοηλεκτρική μη διαχειριζόμενη στιγμιαία στρώμα 3 διακόπτης εγγύτητας Optisk Dvi Toslink Monitor

A1x2l × D2 2β μηχανική ίνα αυλακωμένο οπτικών φωτοηλεκτρική μη διαχειριζόμενη στιγμιαία στρώμα 3 διακόπτης εγγύτητας Optisk Dvi Toslink Monitor

Περιγραφή 1x2L μηχανική οπτικός διακόπτης συνδέει οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό των εισερχόμενων οπτικό σήμα σε μια ίνα επιλεγμένης εξόδου

Function

Περιγραφή
1x2L μηχανική οπτικός διακόπτης συνδέει οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό των εισερχόμενων οπτικό σήμα σε μια ίνα επιλεγμένης εξόδου. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας ένα δίπλωμα ευρεσιτεχνίας εν αναμονή της διαμόρφωσης ιδιόκτητο οπτικο-μηχανικά και ενεργοποιείται μέσω ενός σήματος ηλεκτρικός πίνακας ελέγχου.
1x2L μηχανική οπτικός διακόπτης υποστηρίζει κάθε μήκος κύματος στο 1260nm ~ 1650nm, προσφέρει εξαιρετικά υψηλή αξιοπιστία, χαμηλή απώλεια εισαγωγής, γρήγορης εναλλαγής ταχύτητα, καθώς και αμφίδρομη απόδοση. Οι οπτικοί διακόπτες χρησιμοποιούνται ευρέως για οπτικό δίκτυο, προστασία, πομπός και δέκτης προστασίας, δίκτυο σύστημα δοκιμής και ενορχηστρώσεις.
Χαρακτηριστικά
• Απαράμιλλη χαμηλού κόστους
• Χαμηλή εισαγωγής απώλεια
• Κανάλι υψηλής απομόνωσης
• Υψηλή σταθερότητα, υψηλή αξιοπιστία
• Εποξειδικά-ελεύθερο από οπτικής διαδρομής
• Μανδάλωσης και μη-μανδάλωσης
Εφαρμογές
• Οπτικό δίκτυο
• Προστασία και αποκατάσταση βλαβών
• Οπτικό κανένα Singnal δρομολόγησης
• Ρυθμιζόμενο οπτικό Add/Drop
• Προστασία από πομπό και δέκτη
• Σύστημα δοκιμής δικτύου

Προδιαγραφές απόδοσης

Η παράμετρος


FY - 1 × 2 L

Εύρος μήκους κύματος

Nm

850

1260~1650

Λειτουργικό μήκος κύματος

Nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Παρεμβολής απώλεια

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.5 Max: 0.8

Επιστροφής απώλεια

dB

MM≥30 SM≥50

Στιχομυθία

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Επαναληψιμότητα

dB

≤±0.02

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

V

3.0 ή 5.0

Διάρκεια ζωής

Φορές

≥107

Διακόπτης χρόνο

MS

≤8

Ισχύς μετάδοσης

mW

≤500

Θερμοκρασία λειτουργίας

-20~+70

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85

Διάσταση

mm

(L)22.0×(W)12×(H)10.5(±0.2)

Προδιαγραφές ενδέχεται να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση.

Οι παραπάνω προδιαγραφές είναι για τη συσκευή χωρίς σύνδεση.

Καρφίτσες

Τύπος

PIN

Ηλεκτρική κίνηση

Κατάστασης αισθητήρα

1×2

κανάλι

1

5

6

10

2-3

3-4

7-8

8-9

Μανδάλωση

P1-P2

V +

GND

--

--

Ανοιχτό

Κλείστε

Κλείστε

Ανοιχτό

P1-P3

--

--

GND

V +

Κλείστε

Ανοιχτό

Ανοιχτό

Κλείστε

Μη-μανδάλωσης

P1-P2

V +

--

--

GND

Ανοιχτό

Κλείστε

Κλείστε

Ανοιχτό

P1-P3

--

--

--

--

Κλείστε

Ανοιχτό

Ανοιχτό

Κλείστε

Οπτική διαδρομή

Προδιαγραφές

Τάση

Ρεύμα

Αντίσταση

5V μανδάλωσης

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V μη-μανδάλωσης

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V μανδάλωσης

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V μη-μανδάλωσης

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Πληροφορίες παραγγελίας

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Λειτουργία

Μήκος κύματος

Τύπου τάσης

Πρότυπο ελέγχου

Ίνα είδος

Φυτικές ίνες
Διάμετρος

Μήκος ινών

Υποδοχή

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = άλλοι

3 = 3V
5 = 5V

L = μανδάλωση
N = μη -
Μανδάλωση

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = άλλοι

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3,0 mm
X = άλλοι

1 = 1 m
2 = 1.5 m
X = άλλοι

0 = none
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = άλλοι

PDF
1x2L μηχανική οπτικός διακόπτης

Περιγραφή
2x2B οπτικός διακόπτης συνδέει οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό των εισερχόμενων οπτικό σήμα σε μια ίνα επιλεγμένης εξόδου. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας ένα δίπλωμα ευρεσιτεχνίας εν αναμονή της διαμόρφωσης ιδιόκτητο οπτικο-μηχανικά και ενεργοποιείται μέσω ενός σήματος ηλεκτρικός πίνακας ελέγχου.
2x2B οπτικός διακόπτης υποστηρίζει κάθε μήκος κύματος στο 1260nm ~ 1650nm, προσφέρει εξαιρετικά υψηλή αξιοπιστία, χαμηλή απώλεια εισαγωγής, γρήγορης εναλλαγής ταχύτητα, καθώς και αμφίδρομη απόδοση. Οι οπτικοί διακόπτες χρησιμοποιούνται ευρέως για οπτικό δίκτυο, προστασία, πομπός και δέκτης προστασίας, δίκτυο σύστημα δοκιμής και ενορχηστρώσεις.

Προδιαγραφές απόδοσης

Η παράμετρος

FY-2x2B

Εύρος μήκους κύματος

Nm

850

1260~1650

Λειτουργικό μήκος κύματος

Nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Παρεμβολής απώλεια

dB

Typ:0.8 Max: 1.2

Typ:0.6 Max: 0.8

Επιστροφής απώλεια

dB

MM≥30 SM≥50

Στιχομυθία

dB

MM≥35 SM≥55

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Επαναληψιμότητα

dB

≤±0.02

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

V

3.0 ή 5.0

Διάρκεια ζωής

Φορές

≥107

Διακόπτης χρόνο

MS

≤8

Ισχύς μετάδοσης

mW

≤500

Θερμοκρασία λειτουργίας

-20~+70

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85

Διάσταση

mm

(L)27.0×(W)12.6×(H)8.0(±0.2)

Προδιαγραφές ενδέχεται να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση.

Οι παραπάνω προδιαγραφές είναι για τη συσκευή χωρίς σύνδεση.

Καρφίτσες

Παράμετροι

Καρφίτσες

Ηλεκτρική κίνηση

Κατάστασης αισθητήρα

2 × 2Β

Οπτικής διαδρομής

1

5

2 × 2Β

Οπτική
Διαδρομή

1

5

2 × 2Β

Οπτική
Διαδρομή

μανδάλωση

P1-P4
P2-P3

V +

GND

μανδάλωση

P1-P4
P2-P3

V +

GND

μανδάλωση

P1-P4
P2-P3

P1-P3

--

--

P1-P3

--

--

P1-P3

Μη-μανδάλωσης

P1-P4 P2-P3

V +

--

--

GND

Ανοιχτό

Κλείστε

Κλείστε

Ανοιχτό

P1-P3

--

--

--

--

Κλείστε

Ανοιχτό

Ανοιχτό

Κλείστε

Οπτική διαδρομή

Προδιαγραφές

Τάση

Ρεύμα

Αντίσταση

5V μανδάλωσης

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V μη-μανδάλωσης

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V μανδάλωσης

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V μη-μανδάλωσης

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Πληροφορίες παραγγελίας

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Λειτουργία

Μήκος κύματος

Τύπου τάσης

Πρότυπο ελέγχου

Ίνα είδος

Φυτικές ίνες
Διάμετρος

Μήκος ινών

Υποδοχή

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = άλλοι

3 = 3V
5 = 5V

L = μανδάλωση
N = μη -
Μανδάλωση

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = άλλοι

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3,0 mm
X = άλλοι

1 = 1 m
2 = 1.5 m
X = άλλοι

0 = none
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = άλλοι

PDF
2x2B μηχανική οπτικός διακόπτης


Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές a1x2l d2 × 2β μηχανικά φυτικές ίνες αυλακωμένο optisk dvi οπτικών φωτοηλεκτρική μη διαχειριζόμενη στιγμιαία στρώμα 3 διακόπτης εγγύτητας οθόνη toslink για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: a1x2l × d2 2β μηχανική ίνα αυλακωμένο οπτικών φωτοηλεκτρική στιγμιαία επίπεδο μη διαχειριζόμενη 3 optisk dvi toslink οθόνη εγγύτητα διακόπτη κατασκευαστές, εργοστάσιο, κατασκευάζονται στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: sales1@sopo.net.cn

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop