A1X1B οπτικών ινών Mechanial Gigabit διακόπτης Micro και Gigabyte Ethernet Switch

A1X1B οπτικών ινών Mechanial Gigabit διακόπτης Micro και Gigabyte Ethernet Switch

Περιγραφή 1 x 1 μηχανική οπτικός διακόπτης συνδέει οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό των εισερχόμενων οπτικό σήμα σε μια ίνα επιλεγμένης εξόδου.

Function

Περιγραφή
1 x 1 μηχανικό διακόπτη οπτική συνδέει οπτικά κανάλια με τον επαναπροσανατολισμό των εισερχόμενων οπτικό σήμα σε μια ίνα επιλεγμένης εξόδου. Αυτό επιτυγχάνεται χρησιμοποιώντας ένα δίπλωμα ευρεσιτεχνίας εν αναμονή της διαμόρφωσης ιδιόκτητο οπτικο-μηχανικά και ενεργοποιείται μέσω ενός σήματος ηλεκτρικός πίνακας ελέγχου.
1 x 1 μηχανικό διακόπτη οπτική υποστήριξη κάθε μήκος κύματος στο 1260nm ~ 1650nm, προσφέρει εξαιρετικά υψηλή αξιοπιστία, χαμηλή απώλεια εισαγωγής, γρήγορης εναλλαγής ταχύτητα, καθώς και αμφίδρομη απόδοση. Οι οπτικοί διακόπτες χρησιμοποιούνται ευρέως για οπτικό δίκτυο, προστασία, πομπός και δέκτης προστασίας, δίκτυο σύστημα δοκιμής και ενορχηστρώσεις.
Χαρακτηριστικά
• Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
• Ευρύ εύρος μήκους κύματος
• Χαμηλό στιχομυθία
• Υψηλή σταθερότητα, υψηλή αξιοπιστία
• Εποξειδικά-ελεύθερο από οπτικής διαδρομής
• Μανδάλωσης και μη-μανδάλωσης
Εφαρμογές
• Κλείδωμα καναλιού
• Διαμορφώσιμο Add/Drop
• Σύστημα παρακολούθησης
• Των οργάνων

Προδιαγραφές απόδοσης

Η παράμετρος


FY - 1 × 1T

Εύρος μήκους κύματος

Nm

850

1260~1650

Λειτουργικό μήκος κύματος

Nm

850

1310/1490/1550/1625/1650

Παρεμβολής απώλεια

dB

Typ:0.5 Max: 0.8

Typ:0.4 Max: 0,6

Επιστροφής απώλεια

dB

SM≥50、MM≥30

Στιχομυθία

dB

SM≥70、MM≥65

PDL

dB

≤0.05

WDL

dB

≤0.25

TDL

dB

≤0.25

Επαναληψιμότητα

dB

≤±0.02

Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος

V

3.0 ή 5.0

Διάρκεια ζωής

Φορές

≥107

Διακόπτης χρόνο

MS

≤8

Ισχύς μετάδοσης

mW

≤500

Θερμοκρασία λειτουργίας

-20~+70

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-40~+85

Διάσταση

mm

(L) × 27 (W) 12,6 × (H) 8.0 (±0. 2)

Προδιαγραφές ενδέχεται να αλλάξουν χωρίς προειδοποίηση.

Οι παραπάνω προδιαγραφές είναι για τη συσκευή χωρίς σύνδεση.

Καρφίτσες

Τύπος

PIN

Ηλεκτρική κίνηση

Κατάστασης αισθητήρα

1×1


Ακίδα 1

PIN 5

Κωδικό PIN 6

10 PIN

PIN 2-3

PIN 3-4

PIN 7-8

PIN 8-9

Μανδάλωση

P1-P2

V +

GND

--

--

Ανοιχτό

Κλείστε

Κλείστε

Ανοιχτό

Φως κοντά

--

--

GND

V +

Κλείστε

Ανοιχτό

Ανοιχτό

Κλείστε

Μη-μανδάλωσης

P1-P2

V +

--

--

GND

Ανοιχτό

Κλείστε

Κλείστε

Ανοιχτό

Φως κοντά

--

--

--

--

Κλείστε

Ανοιχτό

Ανοιχτό

Κλείστε

Οπτική διαδρομή

Προδιαγραφές

Τάση

Ρεύμα

Αντίσταση

5V μανδάλωσης

4.5~5.5

36 ~ 44mA

125Ω

5V μη-μανδάλωσης

4.5~5.5

26 ~ 32mA

175Ω

3V μανδάλωσης

2.7~3.3

54 ~ 66mA

50Ω

3V μη-μανδάλωσης

2.7~3.3

39 ~ 47mA

70Ω

Πληροφορίες παραγγελίας

X

XX

X

X

X

XX

X

XX

Λειτουργία

Μήκος κύματος

Τύπου τάσης

Πρότυπο ελέγχου

Ίνα είδος

Φυτικές ίνες
Διάμετρος

Μήκος ινών

Υποδοχή

S = SM
M = MM

85 = 850nm
13 = 1310nm
14 = 1490nm
15 = 1550nm
62 = 1625nm
65 = 1650nm
13/15 = 1310/1550nm
X = άλλοι

3 = 3V
5 = 5V

L = μανδάλωση
N = μη -
Μανδάλωση

5=50/125
6=62.5/125
9=9/125
X = άλλοι

25 = 250um
90 = 900um
20 = 2.0 mm
30 = 3,0 mm
X = άλλοι

1 = 1 m
2 = 1.5 m
X = άλλοι

0 = none
1 = FC/PC
2 = FC/APC
3 = SC/PC
4 = SC/APC
5 = ST/PC
6 = ST/APC
7 = LC/PC
8 = LC/APC
X = άλλοι

PDF
1 x 1 μηχανική Fiber οπτικών διακόπτη

Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές a1x1b ινών οπτικών mechanial gigabit διακόπτης micro και gigabyte ethernet διακόπτη για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: a1x1b mechanial οπτικών ινών gigabit διακόπτης μικρο και gigabyte ethernet διακόπτη κατασκευαστές, εργοστάσιο, κατασκευάζονται στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: sales1@sopo.net.cn

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop