850nm/1060nm/980nm/1480nm υψηλής-power-πόλωση-Insensitive οπτικό Usb σε συνδυασμό ΠΛΑΙΣΙΟΔΙΑΦΡΑΓΜΑ Ic

850nm/1060nm/980nm/1480nm υψηλής-power-πόλωση-Insensitive οπτικό Usb σε συνδυασμό ΠΛΑΙΣΙΟΔΙΑΦΡΑΓΜΑ Ic

ΠΛΑΙΣΙΟΔΙΑΦΡΑΓΜΑ είναι ένα είδος οπτικού στοιχείου, τη βασική λειτουργία της είναι να συνειδητοποιήσει το οπτικό σήμα θετικής μεταφοράς, και να αναστέλλουν την αντίστροφη φως

Function

ΠΛΑΙΣΙΟΔΙΑΦΡΑΓΜΑ είναι ένα είδος οπτικού στοιχείου, τη βασική λειτουργία της είναι να συνειδητοποιήσει το οπτικό σήμα θετικής μεταφοράς, και να αναστέλλουν την αντίστροφη φως.

Χαρακτηριστικά
• Χαμηλή απώλεια εισαγωγής
• Υψηλή απομόνωση
• Χειρισμό υψηλής ισχύος
• Υψηλή επιστροφής απώλεια
Εφαρμογές
• Λέιζερ ινών Line παρακολούθηση
• Των οργάνων
• Ενισχυτή οπτικών ινών
• Εργαστήριο έρευνας

Προδιαγραφές απόδοσης

Παράμετροι

Μονάδα

Τιμές

Κέντρο μήκους κύματος (λc)

Nm

1064 ή καθορίστε

Εύρος μήκους κύματος λειτουργίας

Nm

±10

Απομόνωση Typ.Peak

dB

32~40

Μίνιμουμ απομόνωση 23℃

dB

26

Απώλεια εισαγωγής Typ.Peak

dB

0.6

Μέγ. Απώλεια εισαγωγής στο 23℃, λc

dB

1.0

Min. απώλεια επιστροφής (θύρα 1/θύρα 2)

dB

50/50

Μέγ. Εξαρτώνται από απώλεια πόλωση, στο 23℃

dB

0.15

Μέγ. Οπτική δύναμη (CW)

W

1,3,5,10,20 ή καθορίστε

Μέγ. Φορτίο εφελκυσμού

N

5

Ίνα είδος

LMA ίνα ή Hi1060 ινών

Θερμοκρασία λειτουργίας

-5 ° έως + 50

Θερμοκρασία αποθήκευσης

-20 έως + 75

* Για εφαρμογές παλμό, pls Συζητήστε με μας.

* Το πραγματικό πακέτο διαστάσεις μπορεί να είναι ελαφρώς διαφορετική από αυτή που φαίνεται στο παρακάτω σχέδιο, για ακριβείς διαστάσεις παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μας.

Πληροφορίες παραγγελίας

HPPII

X X X X

XX

X X

X

X

X

Μήκος κύματος

Τύπος πακέτου

Παραδίδοντας την εξουσία

Τύπος σύνδεσης

Ίνα σακάκι

Μήκος ινών

1064 = 1064nm
S = ειδική

Γ1 = τύπου C1
C2 = τύπου C2

01 = 1W
02 = 2W
05 = 5W
10 = 10W
20 = 20W

N = None
S = ειδική

1 = γυμνά fiber
2 = 900um χαλαρά σωλήνα
3 = 2 mm καλώδιο
4 = 3 mm καλώδιο

1 = 1 m
2 = 2 m
S = Καθορισμός

PDF
Υψηλή ισχύς πόλωση αναίσθητος ΠΛΑΙΣΙΟΔΙΑΦΡΑΓΜΑ

1060, 1480nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Χαρακτηριστικά

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. HighReturnLoss

4. LowPolarizationSensitivity

Εφαρμογές

1. FiberopticAmplifiers

2. CATVFiberopticLinks

3. FiberopticSystemsTesting

4. FiberopticLANSystems

5. τηλεπικοινωνιών

PerformanceSpecifications

Προωθημένων

1060

1480

Τύπος

SingleStage

Διπλού

SingleStage

Διπλού

Βαθμού

PGrade

TypicalIsolation(dB)

40

55

41

55

Min.Isolation(dB)

30

45

31

45

TypicalInsertionLoss(dB)

1.5

2.4

0.4

0.5

Max.insertionLoss(dB)

2.0

3.4

0.6

0.7

ReturnLoss(In/Out)(dB)

≧50

≧50

≧65/60

≧65/60

PDL(dB)

≦0.15

≦0.15

≦0.05

≦0.05

PMD(PS)

0.20

0.05

0.20

0.05

Bandwidth(nm)

±15

±15

±15

±30

OperatingTemperature(℃)

-10 ~ + 75

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

FiberType

CorningHi1060

CorningSMF-28

FiberLength(Min.)

1metereachend

Διαστάσεις

Φ5.5xL30

OpticalPowerHandling(mW)

300







1.At23℃overbandwidth.

2.Notincludeconnector,spliceandfiber-endFresnellosses.

3.IncludingPDL, operatingwavelengthrange.-5℃to + 75℃.

OrderingInformation

XX

XX

X

X

X

X

XX

IsolatorType

Μήκος κύματος

Βαθμού

PigtailStyle

FiberLength

Πακέτο

Στο / OutConnector

ΕΊΝΑΙ = Singlestage

IU = διπλού

10 = 1060nm

13 = 1310nm

14 = 1480nm

15 = 1550nm

LB = LBand

P = Premium

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 1,0 m

2 = 1.5 m

3 = 2.0 m

4 = CustomLength

B = Btype

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/AC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

850,980, 1060nmPolarizationInsensitiveOpticalIsolator

Χαρακτηριστικά

1. HighIsolation

2. LowInsertionLoss

3. LowPDL

4. HighStabilityandHighReliability

5. CostEffective

Εφαρμογές

1. FiberopticAmplifiers

2. PumpLaserSource

3. FiberopticSensor

4. TestandMeasurement

5. οργάνων

PerformanceSpecifications

Η παράμετρος

Προδιαγραφή

OperatingWavelength(nm)

850±20,980±20,1060±20

TypicalIsolation(dB)

25

MinimumIsolation(dB)

23

TypicalInsertion(dB)

1.0

MaximumInsertionLoss(dB)

1.2

ReturnLoss(dB)

50

PDL(dB)

0.2

OperatingTemperature(℃)

0 ~ + 50

StorageTemperature(℃)

-40 ~ + 85

Fibertype

HI780Fiberorcustomer

PackageDimension(nm)

L52xW28xH27

PowerHandling(mW)

300

Specificationsmaychangewithoutnotice.Abovespecificationarefordevicewithoutconnector.

Orderinginformation

ΕΊΝΑΙ

XX

X

X

X

XX


Μήκος κύματος

PigtailStyle

FiberLength

FiberType

Στο / OutConnector

85 = 850nm

98 = 980nm

10 = 1060nm

1 = BareFiber

2 = 900umjacket

1 = 0,25 m

2 = 0,5 m

3 = 1,0 m

S = CustomerLength

1 = HI780

2 = HI980

3 = HI1060

0 = none

1 = FC/APC

2 = FC/PC

3 = SC/APC

4 = SC/PC

5 = ST

6 = LC

S = ειδική


Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, το SOPO είναι γνωστό ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές 850nm/1060nm/980nm/1480nm υψηλής-power-πόλωση-insensitive usb οπτικό συζευγμένων ΠΛΑΙΣΙΟΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ic για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: 850nm/1060nm/980nm/1480nm υψηλής-power-πόλωση-insensitive usb οπτικό συνδυασμό ΠΛΑΙΣΙΟΔΙΑΦΡΑΓΜΑ ic κατασκευαστές, εργοστάσιο, κατασκευάζονται στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: 18818523155@163.com

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop