1310nm, 1550nm 40km, 100 χλμ Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP ενότητα πομποδεκτών GBIC

1310nm, 1550nm 40km, 100 χλμ Xfp Ethernet SFP Gigabit 10gb Lr SFP ενότητα πομποδεκτών GBIC

10 gigabit Ethernet XFP πομποδέκτη (SMF, 1310nm, 40 χλμ, LC, DOM) Λεπτομέρειες προϊόντων cOem & έθιμα συνεταιρισμός με μια ποικιλία του κόσμου κατηγορίας κατασκευαστές OEM πάνω από 8 χρόνια

Function

10 gigabit Ethernet XFP πομποδέκτη (SMF, 1310nm, 40 χλμ, LC, DOM)

Λεπτομέρειες προϊόντος

Αριθμός μέρος

XFP-10GER-31

Όνομα προμηθευτή

Fiberstore

Τύπος φόρμας

XFP

Ρυθμός δεδομένων Max

10Gbps

Μήκος κύματος

1310nm

Απόσταση Max καλωδίων

40km

Διεπαφή

Διπλής όψης LC

Οπτικά στοιχεία

DFB 1310nm

Τύπος καλωδίου

SMF

Υποστήριξη DOM

Ναι

Ισχύς TX

0 ~ 4dBm

Ευαισθησία δέκτη

andlt,-16dBm

Εμπορική σειρά θερμοκρασίας

0 έως 70° C (32 ως 158° F)

HTS-εναρμονισμένο κωδικό

8517706000

OEM andamp? Έθιμα

Συνεταιρισμός με μια ποικιλία από παγκόσμιας κλάσης OEM κατασκευαστές πάνω από 8 χρόνια, Sopofiber είναι σε θέση να παρέχει εξατομικευμένες και οικονομικά αποτελεσματικές λύσεις υψηλής ποιότητας για όλες τις ανάγκες και τις προδιαγραφές, συμπεριλαμβανομένων οπτικό σχεδιασμό, μηχανική σχεδίαση, διάταξη Διοικητικό Συμβούλιο τυπωμένων κυκλωμάτων (PCB) και ηλεκτρολογικό σχέδιο, andamp λογισμικό? Firmware το σχέδιο, ενσωματωμένη συναρμολόγηση, ειδικές ετικέτες, κλπ. Με πωλήσεις ξεχυμένος σαν θάλασσα και ευνοϊκές πελατών, Sopofiber υπήρξε ραγδαία σε όλο τον κόσμο και γίνεται ο κύριος προμηθευτής της βιομηχανίας της οπτικής επικοινωνίας. Αν σας ενδιαφέρει στα προϊόντα μας, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Andamp συσκευασία? Επισήμανση

Αυτό είναι εύκολο να λάβει και καλά προστατευμένο πομποδέκτη πακέτο έχει επισήμανση και σήμανση bysopofiberas προεπιλογή. Προσαρμοσμένη ετικέτα ή το πακέτο λύσεων είναι διαθέσιμο ως αίτημα.

10 gigabit Ethernet XFP πομποδέκτη (SMF, 1550nm, 100 χιλιόμετρα, LC, DOM)

Λεπτομέρειες προϊόντος

Αριθμός μέρος

XFP-10GZRC-55

Όνομα προμηθευτή

Fiberstore

Τύπος φόρμας

XFP

Ρυθμός δεδομένων Max

10Gbps

Μήκος κύματος

1550nm

Απόσταση Max καλωδίων

100 χλμ

Διεπαφή

Διπλής όψης LC

Οπτικά στοιχεία

EML 1550nm

Τύπος καλωδίου

SMF

Υποστήριξη DOM

Ναι

Εμπορική σειρά θερμοκρασίας

0 έως 70° C (32 ως 158° F)

HTS-εναρμονισμένο κωδικό

8517706000




Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές 1310nm, 1550nm 40 km, 100 χλμ xfp ethernet sfp gigabit 10 gb lr sfp ενότητα πομποδεκτών GBIC για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: 1310nm, 1550nm 40km, xfp 100km ethernet SFP gigabit 10gb SFP lr gbic Πομποδέκτης λειτουργική μονάδα κατασκευαστές, εργοστάσιο, κατασκευάζονται στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: 18818523155@163.com

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop