1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom πομποδέκτη 10gbase Gigabit SFP Zx προσαρμογέα Gbic SFP ίνας καλώδιο σύνδεσης

1310nm, 1470nm 220m, 10km Dom πομποδέκτη 10gbase Gigabit SFP Zx προσαρμογέα Gbic SFP ίνας καλώδιο σύνδεσης

Πομποδέκτη 10GBASE-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM) Λεπτομέρειες προϊόντων cOem & έθιμα συνεταιρισμός με μια ποικιλία του κόσμου κατηγορίας κατασκευαστές OEM πάνω από 8 χρόνια

Function

Πομποδέκτη 10GBASE-LRM X2 (MMF, 1310nm, 220 m, SC, DOM)

Λεπτομέρειες προϊόντος

Αριθμός μέρος

X2-10GSR-31

Όνομα προμηθευτή

Fiberstore

Τύπος φόρμας

X2

Ρυθμός δεδομένων Max

10Gbps

Μήκος κύματος

1310nm

Απόσταση Max καλωδίων

220m

Διεπαφή

Διπλής όψης SC

Οπτικά στοιχεία

FP 1310nm

Τύπος καλωδίου

ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΑΡΣΕΝΙΚΌ ΘΗΛΥΚΌ

Υποστήριξη DOM

Ναι

Ισχύς TX

-6.5 ~-0.5dBm

Ευαισθησία δέκτη

andlt? -14.4dBm

Εμπορική σειρά θερμοκρασίας

0 έως 70° C (32 ως 158° F)

HTS-εναρμονισμένο κωδικό

8517706000

OEM andamp? Έθιμα

Συνεταιρισμός με μια ποικιλία από παγκόσμιας κλάσης OEM κατασκευαστές πάνω από 8 χρόνια, Sopofiber είναι σε θέση να παρέχει εξατομικευμένες και οικονομικά αποτελεσματικές λύσεις υψηλής ποιότητας για όλες τις ανάγκες και τις προδιαγραφές, συμπεριλαμβανομένων οπτικό σχεδιασμό, μηχανική σχεδίαση, διάταξη Διοικητικό Συμβούλιο τυπωμένων κυκλωμάτων (PCB) και ηλεκτρολογικό σχέδιο, andamp λογισμικό? Firmware το σχέδιο, ενσωματωμένη συναρμολόγηση, ειδικές ετικέτες, κλπ. Με πωλήσεις ξεχυμένος σαν θάλασσα και ευνοϊκές πελατών, Sopofiber υπήρξε ραγδαία σε όλο τον κόσμο και γίνεται ο κύριος προμηθευτής της βιομηχανίας της οπτικής επικοινωνίας. Αν σας ενδιαφέρει στα προϊόντα μας, μη διστάσετε να επικοινωνήσετε μαζί μας.

Andamp συσκευασία? Επισήμανση

Αυτό είναι εύκολο να λάβει και καλά προστατευμένο πομποδέκτη πακέτο έχει επισήμανση και σήμανση bysopofiberas προεπιλογή. Προσαρμοσμένη ετικέτα ή το πακέτο λύσεων είναι διαθέσιμο ως αίτημα.

Πομποδέκτη 10GBASE-LR X2 (SMF, 1310nm, 10 χλμ, SC, DOM)

Λεπτομέρειες προϊόντος

Αριθμός μέρος

X2-10GLR-31

Όνομα προμηθευτή

Fiberstore

Τύπος φόρμας

X2

Ρυθμός δεδομένων Max

10Gbps

Μήκος κύματος

1310nm

Απόσταση Max καλωδίων

10 χλμ.

Διεπαφή

Διπλής όψης SC

Οπτικά στοιχεία

DFB 1310nm

Τύπος καλωδίου

SMF

Υποστήριξη DOM

Ναι

Ισχύς TX

-8,2 ~ 0.5dBm

Ευαισθησία δέκτη

andlt? -14.4dBm

Εμπορική σειρά θερμοκρασίας

0 έως 70° C (32 ως 158° F)

HTS-εναρμονισμένο κωδικό

8517706000



Αξιοποιώντας την πολυετή εμπειρία και γνώση, SOPO είναι γνωστός ως ένας από τους μεγαλύτερους κατασκευαστές 1310nm, 1470nm 220 m, 10 km dom πομποδέκτη 10gbase gigabit sfp zx προσαρμογέα gbic sfp ίνας καλώδιο σύνδεσης για την υψηλή ποιότητα και χαμηλή τιμή προϊόντων και άψογη εξυπηρέτηση. Παρακαλώ να είστε ελεύθεροι να αγοράζουν φτηνά προϊόντα που κατασκευάζονται στην Κίνα από το εργοστάσιό μας.

Hot Tags: 1310nm, 1470nm 220m, 10km dom πομποδέκτη 10gbase gigabit SFP zx gbic SFP ινών καλώδιο σύνδεσης κατασκευαστές προσαρμογέων, εργοστάσιο, έγιναν στην Κίνα, ποιότητα, χαμηλή τιμή, φθηνά
Συναφή προϊόντα
Επικοινωνήστε μαζί μας
SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd

Διεύθυνση: JinDiDa Βιομηχανική Ζώνη, Langkou Industry Pak, Dalang Street, Longhua Νέα Περιφέρεια, Σενζέν, Κίνα

Τηλέφωνο: +86-755-23124132

Φαξ: 86-755-23774378

Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο: sales1@sopo.net.cn

SOPO Οπτική ανακοίνωση, Ltd
foottop